skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kinų masažo ir grožio namai QI ANMO

Vilniuje, visuomet dūzgiančiame Gedimino prospekte galite atrasti ramybės oazę ir trumpam nusikelti į Kiniją. QI ANMO - tai balansas ir energija kūne, kurią suteikia prieš tūkstantmečius atrasta kinų masažo technika. Kinų masažo ir grožio namai QI ANMO turi ilgametę patirtį ir nuolat puoselėja Kinų masažo tradicijas bei kultūrą. Čia atliekami kiniški masažai, atpalaiduojančius viso kūno, galvos, sprando, nugaros, kojų, pėdų, veido, kaklo masažus. Masažų metu naudojami kokoso, cinamono, rožių ir kiti vertingi aliejai. Qi Anmo masažo ir grožio namai – Rytų dvelksmas, kuriame nuraminsite protą, išlaisvinsite kūno energiją, mėgausitės šia akimirka.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?