Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Angel SPA“ centras

Tik įžengus į „Angel SPA“ centrą pajusite harmoniją, ramybę ir malonius aromatus. Čia visos procedūros atliekamos tik aukščiausiame lygyje, o masažo meistrai čia turi jau ilgametę patirtį. „Angel SPA“ atliekamos SPA procedūros, hamamo ritualai, tradiciniai masažai, ajurvediniai masažai ir SPA procedūros poroms. Taip pat meistrai visuomet naudoja tik patikrintą, organišką kosmetiką. „Angel SPA“ centras įsikūręs Vilniuje, Pylimo gatvėje netoli kiaušinio skulptūros. Tikime, kad po procedūros jausitės it naujai gimę ir norėsite čia užsukti dar ne kartą.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?