Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Vilniaus skraidymo mokykla“

Vilniaus skraidymo mokykla įsikūrusi Paluknyje, Trakų rajone suteikia galimybę pasigerėti nuostabiu kraštovaizdžiu iš paukščio skrydžio. Puiki proga leisti sau atsipalaiduoti ir pro lėktuvo langą stebėti Trakų ir Kernavės įspūdingas apylinkes. Vasaros metu laiką leiskite pajusdami malonią atgaivą kylant aukštai į orą ir sklandant per debesis. Turėsite galimybę iš viršaus išvysti Kernavės piliakalnius, Trakų pilį, Galvės ežerą, Neries slėnį ir daug kitų įspūdingų statinių ir vaizdų. Kiekvieno skrydžių mėgėjo svajones padės išpildyti Vilniaus skraidymo mokyklos komanda. O pilotas pasirūpins, kad skrydis būtų malonus ir pilnas nepamirštamų įspūdžių.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?