Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Skrydis virš senųjų sostinių

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Skrydis virš senųjų sostinių

Trakai
1 asm.

125 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
125 €
Skrydis lėkutvu - puiki galimybė susipažinti su ispūdingos gamtos apsuptyje įsikūrusiomiss senosios Lietuvos sostinėmiss Trakais ir Kernave. Pažinkite šias istorines vietas iš paukščio skrydžio! Ultralengvuoju lėktuvu per kelias minutes pakilsime į dangų bei padebesiais skrisime link ežerų skaulaujamų Trakų. Apsukę kelis ratus virš nuostabios Trakų pilies pasuksime link Kernavės. Garbingą Lietuvos praeitį menantys piliakalniai, nepakartojamas Neries slėnis, spildintys neogotikinės bažnyčios stogai - nuostabaus grožio vaizdai Jus lepins visos kelionės metu.

Apie dovaną

Vieta

Trakai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai

Klientų atsiliepimai (Jau išbandei? Pasidalink įspūdžiais!)

Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje