skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis „Best Baltic Central“

Mineralinių vandenų ir nuostabios gamtos apsuptyje įsikūręs viešbutis „Best Baltic Central“ Druskininkuose lepina poilsiu ir tikru atsipalaidavimu. Apgyvendinimas, maitinimas, SPA procedūros ir sveikatinimosi pramogos - didelės pastangos ir rūpestis klientams suteikė viešbučiui „Best Baltic Central“ keturių žvaigždučių įvertinimą. Jaukaus dizaino viešbutyje yra 36 kambariai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, restoranas, kuris kviečia ne tik gardžių ir sočių pusryčių, bet ir romantiškos vakarienės. Viešbučio SPA centre atliekami įvairūs masažai ir procedūros. Taip pat viešbutyje esanti konferencijų salė leidžia talpinti iki 50 asmenų. Viešbutis įsikūręs patogioje Druskininkų vietoje, kur gamta susipina su jaukiu miesto šurmuliu, o visos lankytinos vietos lengvai pasiekiamos pėsčiomis.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?