Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Jachtos kapitonas Ramūnas

Jachtos kapitonas Ramūnas - ilgametę patirtį sukaupęs profesionalas, kuris užtikrina ne tik saugias, bet ir smagias bei įdomias pramogas vandenyje. Pasiplaukiojimas jachta Kauno mariomis ir kruizas katamaranu tiems, kurie ieško smagių pramogų kartu su draugais ar šeima. Ieškantiems pažinimo - buriavimo mokymai. Jei norite pažinti Birštono gamtą - pasimėgaukite pasiplaukiojimu Birštone. Pasiplaukiojimai laivu ir kelionės į Meilės salą tiems, kurie nori pažinti Birštoną kitaip. Jei ieškote romantiškų pramogų - pasimėgaukite romantišku pasiplaukiojimu jachtoje leidžiantis saulei. Vasara, puikus oras ir ramus pasiplaukiojimas jachta, laivu ar katamaranu su jachtos kapitonu Ramūnu. Įdomios istorijos ir jaukus laikas su draugais ar šeima - garantuotas!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?