skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„International Tourism Group“

Išbandyti ir iš naujo atrasti istorinį Trakų miestelį kviečia „International Tourism Group“. Trakai garsėja ne tik nuostabia gamta ir istorine Trakų pilimi. Čia galite rasti be galo daug pramogų, kurios patiks tiek ramų poilsį mėgstantiems, tiek aktyvų laisvalaikį dievinantiems žmonėms. „International Tourism Group“ kviečia paįvairinti laisvalaikį su pramogų paketais. Aplankykite alpakų fermą , pasimėgaukite pasiplaukiojimu laivu ir pasilepinkite tradiciniais kibinais ar gardžiuoju šokolado fondiu. Atraskite Trakus važinėdami elektriniais paspirtukais ar plaukiodami valtimi bei vandens dviračiu. „International Tourism Group“ pasirūpins, kad jūsų diena Trakuose būdų smagi ir įsimintina!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?