Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Gurmaniškas šou „Shitty Dinner“ Vilnius

Turite gerą humoro jausmą ir norite išbandyti neeilinę patirtį? Tuomet gurmaniškas šou „Shitty Dinner“ kaip tik jums! Tokio pobūdžio vakarėlis tai pirmasis ir vienintelis toks Lietuvoje. Jūsų laukia tragiškas aptarnavimas, išprotėjęs šefas, galybė keistenybių ir nesusipratimų, tačiau... linksmai praleistas laikas, juoko dozė ir skanus maistas garantuoti! Tapkite absurdiškos komedijos dalimi, apie kurią norėsis pasakoti kitiems dar ilgai!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?