skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Poilsio ir pramogų parkas „Tony Resort“

„Tony Resort“ - poilsio ir pramogų parkas netoli istorinio Trakų miestelio, Anupriškėse. Gamtos apsuptyje rasite viską ko jums reikės, jei norite maloniai atsipūsti ir pasimėgauti poilsiu. Patogi viešnagė viešbutyje, gausybė pramogų ir gardus maistas viešbučio restorane. „Tony Resort“ rasite trijų tipų kambarius: standartinis kambarys viešbučio pastate, šeimyninis kambarys ir VIP apartamentai dviaukščiai viešbučio nameliai gamtos apsuptyje. „Tony Resort“ apstu pramogų: SPA poilsis su vandens pramogomis ir pirtimi, kubilas, nuotykių parkas, upėtakių žvejyba, teniso kortai, paplūdimio tinklinis bei poilsis saulėtame paplūdimyje, ekstremalus žygis per pelkes ar romantiška valties nuoma. Pasimėgaukite poilsiu „Tony Resort“!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?