Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

ShootingClub.LT

ShootingClub.LT - Kėdainių rajone įsikūrusi šaudykla ir kaimo turizmo sodyba. Adrenalino ieškotojai čia gali išbandyti šaudymą į taikinį arba šaudymą į skriejančius taikinius - lėkštutes. Pramogos metu visuomet šalia būna patyręs instruktorius, kuris ne tik panokina bet ir papasakoja daug apie ginklus. Čia renkasi tiek naujokai ar ieškantys adrenalino, tiek patyrę šauliai, kurie mėgaujasi šaudymo pramoga saugiai šaudykloje. Čia organizuojami įvairūs renginiai, šventės. ShootingClub.LT taip pat turi ir parduotuvę, kurioje galite įsigyti įvairios šaudymui reikalingos įrangos bei firminės ShootingClub.LT atributikos.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?