skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Simuliatorių akademija“

Vilniuje ir Klaipėdoje įsikūrusi „Simuliatorių akademija“ siūlo patobulinti vairavimo įgūdžius ir smagiai praleisti laiką. Vairavimo simuliatorių centre naudojama tik profesionalūs vairavimo simuliatoriai, kurie pramogą sukuria labai tikrovišką. Visa įranga- nuo homologuotos sportinės sėdynės, hidraulinės sistemos iki trijų monitorių, laukia kiekvieno greičio ir adrenalino fano. Turbūt dažnas nori įsivaizduoti save lenktynių trasoje, valdant galingą sportinį automobilį. Tą įgyvendinti gali čia- „Simuliatorių akademijoje“. Kiekviena akimirka, praleista užsidėjus kokybiškus VR akinius, sukant vairą ir minant pedalus sukuria nepakartojamus įspūdžius. Įgyvendink svajonę, nors valandai tapk tikru lenktynininku ir pajusk galios jausmą. Greitis, emocijos, aštri reakcija, adrenalinas, viskas ir dar daugiau, jau laukia Tavęs!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?