Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Treniruotė lenktynių simuliatoriuje

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Treniruotė lenktynių simuliatoriuje

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
1-2 asm.

25 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
25 €

Treniruotė lenktynių simuliatoriuje

Tikri įspūdžiai ir neeilinė patirtis!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Išbandykite savo jėgas lenktynių simuliatoriuje! Lenktynių simuliavimui naudojama įranga – homologuota sportinė sėdynė, tiksliai judesius atkurianti hidraulikos sistema, itin galingas tiesioginio perdavimo vairo mechanizmas, sekvencinė pavarų dėžė, pedalai – visa tai atkartoja identiškas realybei pasipriešinimo jėgas ir leidžia pajusti tikrus sportinio vairavimo įspūdžius. Susipažinkite su geriausiai pasaulyje įvertintomis lenktynių simuliavimo programomis, kuriose realios trasos yra itin preciziškai sumodeliuotos lazerių skenavimo technologijomis. Galėsite pasirinkti iš daugiau nei 100 unikalią vairavimo specifiką turinčių, pagal gamintojų duomenis iki smulkiausių detalių atkurtų automobilių, tarp kurių tokie vardai kaip: „Porsche“, „Audi“, „BMW“, „Ferrari“, „Mercedes-Benz“, „Lamborghini“, „McLaren“, „Nissan“ ir daugelis kitų. Pradedančiuosius mielai pakonsultuos tiek virtualiose, tiek realiose varžybose besipraktikuojantys vairavimo entuziastai-instruktoriai. Technologijos, vis plačiau naudojamos profesionalių sportininkų, įrodo, kad tai ne tik žaidimas, tai - tikra simuliacija!

Su šiuo kuponu turėsite galimybę išbandyti patį naujausią simuliatorių su itin kokybiškais VR akiniais, kurių Lietuvoje niekur neįmanoma įsigyti!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Treniruotė lenktynių simuliatoriuje (1 val.).

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam automobilių sporto entuziastui, kuris nori save išmėginti itin kokybiškame simuliatoriuje.

Dovanokite lenktynių patirtį!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1-2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Paslauga teikiama asmenims nuo 13 metų.Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (1)

Aurimas

Patiko. Realus įspūdis. Verta išbandyti, smagu, kad netikri automobiliai, negaila, kai sudaužai :)

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje