Apsipirk ir LAIMĖK irklentę bei kitus prizus
skambinkite 052 034 400 arba parašykite konsultantui (chat)

Orobalionas.lt

Orobalionas.lt įgulą sudaro patyrę pilotai, turintys net 10 metų oro balionų valdymo patirties, žemės komandoje dirba sumanūs pagalbininkai, vadovaujami tik atitinkamą kategoriją turinčių įgulos narių. Ši komanda nuveža keleivius į starto vietą ir pristato atgal – į sutartą – savo pajėgumais ir pasirūpina, kad po skrydžio liktų tik malonūs prisiminimai. Orobalionas.lt - patikima oro baliono komanda, bendradarbiaujanti su kone visais LR (ir ne tik! ) teritorijoje skraidančiais oro balionų pilotais. Be to, priklauso Lietuvos oreivių draugijai!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?