-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Lietuvos Etnokosmologijos muziejus

Lietuvos Etnokosmologijos muziejus - ne tik įdomus architektūrinis sprendimas. Molėtų rajone įsikūrusi observatorija duris atvėrė 1990 metais. Šis mokslo ir kultūros fenomenas pritraukia begalę žmonių, kurie domisi visatos platybėmis ir nori pakeliauti po žvaigždynus. Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje galite susipažinti su dangaus kūnų stebėjimo istorija Lietuvoje ir iš arčiau susipažinti su šia mokslo šaka. Taip pat čia vykdomos ekskursijos, edukacijos, pamokos vaikams, paskaitos ir naktinis žvaigždžių stebėjimas. Giedrą naktį mažai apšviestoje Molėtų rajono teritorijoje galite paklajoti po žvaigždynus, stebėti jų judėjimą per 40 arba 80 centimetrų teleskopą.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?