Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Kauno parašiutininkų klubas“

Įprantame gyventi auopilotu, nejausti emocijų, pasidarome bejausmiai. Norite patirti nepamirštamas emocijas? Ar įsivaizduojate kiek įvairių emocijų galite patirti per 20 minučių? Aš Jums papasakosiu! Kai gauni kuponą, apima euforija, nes supranti, kad laukia kažkas nepaprasto. Kai nuvyksti į vietą užplūsta jaudulys. Kai kyli lėktuvu, grožiesi Kauno, žadą atimančiu, vaizdu, o kai reikia šokti - bijai, bet supranti, kad tai patirti bent kartą gyvenime verta, net būtina!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?