skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kartlandas

„Kartlandas“ - didžiausi kartodromai uždarose erdvėse! Vilniuje Jūsų lauks 3000 kvadratinių metrų pramogų erdvės ir smagios lenktynės su galingais benzininiais arba elektriniais kartingais. O Kaune kviečiame užsukti į mieste didžiausią ir aukščiausiai (ketvirtame aukšte!) įsikūrusį kartodromą. Kartodrome galėsite važinėti su dviviečiais arba vienviečiais kartingais, o mažieji auto mėgėjai galės važinėti su specialiais vaikiškais kartingais. Leiskitės į smagias ir nutrūktgalviškas lenktynes!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje