Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Gurmaniškas šou „Shitty dinner“

Kviečiame pasimėgauti išskirtine patirtimi, gurmanišku šou „Shitty dinner“. Tai pirmasis ir vienintelis Lietuvoje šou tiems, kurie galvoja, kad gyvenime matė viską. Ši unikali patirtis tiks visiems turintiems puikų humoro jausmą! Tragiškas aptarnavimas, išprotėjęs šefas, begalė nesusipratimų... Tai tik maža dalis to, kas Jūsų lauks pačioje linksmiausioje vakarienėje „Shitty Dinner“. Absurdiška komedija, kurios dalyviu tapsite patys! Ir nors virtuvės šefui viskas krenta iš rankų, galime garantuoti - skanaus maisto jam nepavyks sugadinti.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?