Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Galvosūkių kambarys „Rūsys“

Galvosūkių kambarys „Rūsys“ - tai edukacinė ir atradimų kupina erdvė, kurią galima rasti Vilniuje, Kaune ar Marijampolėje. Čia kiekvienas mįslių ir užuominų mėgėjas turės įveikti visas kliutis, kad sėkmingai ištrūktų iš pabėgimo kambario. Galima rinktis iš keletos pasiūlymų- „Nimfomanė“, „Virusas“, „Faraono kapas“ ir „Sosto paslaptys“. Kambarys „Virusas“ savo atmosfera primena filmą „Pjūklas“, o garsai ir veiksmo ar loginės užduotys sukurs dar labiau artimus filmui įspūdžius. Kambarys „Faraono kapas“ sukels daug azarto, nes atsidursite senoje piramidėje, iš kurios dar niekam nepavyko ištrūkti. Slapti šriftai, tūkstantmečius menančios paslaptys ir prakeikta kapavietė nepaliks abejingo nei vieno. Kiekvienas pabėgimo kambarys yra savitas, su įtraukiančiomis užduotimis, todėl nuobodžiauti nebus kada!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?