Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Ajurvedos centras „SPA Shanti“

Vilniuje, prie pat Rotušės aikštės įsikūręs ajurverdos centras „SPA Shanti“ – nuo 2005 metų puoselėjamos Indijos ajurvedos meno tradicijos ir profesionalumas. Ajurvedos namai plėtėsi ir šiuo metu gali pasiūlyti malonias ir gyvybės suteikiančias procedūras ir Kaune. „SPA Shanti“ masažo ir SPA procedūrų keliais atranda jaunystę, gyvybingumą ir sveikesnę savijautą. Atrasti ir puoselėti dvasios bei kūno balansą – tai stengiasi atlikti kiekvienas ajurverdos centro meistras. Masažai, SPA procedūros, konsultacijos, kursai, paskaitos, natūrali ajurverdinė kosmetika ir ramybė - visa tai ir dar daugiau rasite užsukę į ajurvedos centrą „SPA Shanti“.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?