skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vichy vandens parkas

Pasimėgaukite vasariškomis vandens pramogomis, už lango esant bet kokiam orui! Vichy vandens parkas laukia kiekvieno vandens pramogų gerbėjo! Čia Jūsų laukia atpalaiduojančios sūkurinės vonios, baseinai ir pirčių zonos. Adrenalino gerbėjai turės galimybę išbandyti 9 vandens atrakcionus ir nusileidimo takelius. Vichy parkas Vilniuje sukuria Polinezijos salų atmosferą, tad jausitės lyg išvykę trumpų atostogų.
Veiklų rūšys

„Vichy vandens parkas“

Vichy vandens parkas padės pasinerti į smagiausius nuotykius, kurių nepavyks pamiršti! Mėgaukitės atpalaiduojančiomis pirtimis ir sūkurinėmis voniomis, išbandykite įvairiausius baseinus. Jūsų laukia bangų baseinas „Delfinų jūra” ir baseinas - upė „Kanojų upė”, 2 sūkurinės vonios ir 2 pirtys atviroje zonoje. Turėsite galimybę apsilankyti vandens bare „Mix” ir „Oat side the box” kavinėje. O jei ieškote tikrai aštrių pojūčių – pasiryžkite išbandyti vandens atrakcionus ir nusileidimo takelius! Parke yra įrengti 9 moderniausi atrakcionai Baltijos šalyse, tarp jų – „Maorių klyksmas“ – leidžiantis patirti nesvarumo būseną. Šis atrakcionas yra didžiausias tarp uždarųjų vandens parkų pasaulyje. Mažųjų nuotykių ieškotojų laukia speciali žaidimų aikštelė „Žaidimų sala“, kurioje įrengtos net 8 skirtingo aukščio platformos, sujungtos įvairiais tuneliais ir čiuožyklomis. Sau patinkančią vandens pramogą ras kiekvienas apsilankęs!

Vandens pramogos – puiki dovana kiekvienam, norinčiam įdomiai ir aktyviai praleisti laiką! Nustebinti savo artimąjį padės Vichy vandens parko kuponai – padovanokite galimybę mėgautis išskirtinėmis patirtimis. Vichy parkas Vilniuje atviras kiekvienam, nusiteikusiam pramogauti ar atsipalaiduoti. O jei vandens teikiamais malonumais ir įspūdžiais norisi mėgautis dažniau – tam puikiai pasitarnaus Vichy abonementai. Smagiai leiskite laiką nors ir kasdien!

Vichy akvaparkas kviečia apsilankyti kiekvieną dieną nuo antradienio iki sekmadienio. Pirmadieniais parkas nedirba. Vichy vandens parko darbo laikas: antradienis – penktadienis 12:00 – 22:00, šeštadienis – sekmadienis 10:00 – 22:00. O vandens pramogomis mėgautis norintys įleidžiami likus ne mažiau nei 2 val. iki parko uždarymo. Apsilankykite vandens parke ir pasisemte įspūdžių!

Vichy vandens parkas Vichy vandens parkas 

Vichy vandens parkas Vichy vandens parkas


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?