skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Tulpės“ sanatorija Birštone

Birštono miesto centre įsikūrusi „Tulpės sanatorija“ , viena pirmųjų sanatorijų Birštone ir yra laikoma kurorto simboliu. Sanatorijoje mėgaukitės gydomosiomis procedūromis purvu ir mineraliniu vandeniu, kurios atliekamos jau nuo 1926 metų. Taip pat galėsite pasirinkti iš daugiau nei 120 sveikatingumo paslaugų: baseino ir pirčių kompleksų, aromaterapija-muzikos terapija, masažus, fizioterapija, plūduriavimo terapija ir t.t. Atvykę į „Tulpės sanatorija“ mėgaukitės gaiviu oru, gamta ir atgaukite jėgas, pailsėkite nuo kasdienės įtampos. Tai puiki proga praleisti laiką su artimu žmogumi, trumpam pabėgti nuo kasdienybės ir atgauti jėgas!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

„Tulpės sanatorija“: ramybės ir sveikatingumo oazė

XX a. šeštajame dešimtmetyje Birštono centre, įstabios gamtos apsuptyje duris atvėrusi Tulpės sanatorija pelnytai vadinama Birštono kurorto simboliu. Sanatorija Tulpė yra viena geriausių viešų sveikatingumo įstaigų Lietuvoje, teikianti daugiau kaip 120 paslaugų. Čia orientuojamasi į kūno ir proto atpalaidavimą bei visapusišką sveikatos stiprinimą. Ilgametė patirtis, puikios apgyvendinimo sąlygos, profesionalus klientų aptarnavimas ir platus paslaugų spektras leidžia patirti aukščiausios kokybės poilsį, atgauti jėgas ir pasisemti energijos.

Procedūros "Tulpės" Sanatorijoje

Gydomosios mineralinio vandens, vaistažolių, jūros dumblių, angliarūgštės, ozono, terpentino vonios;
Gydomojo purvo procedūros;
Gydomieji masažai (iki 20 skirtingų);
Baseinų, pirčių, kontrastinių dušų kompleksas;
Kineziterapijos procedūros (grupinės ir individualios);
Fizioterapijos procedūros (iki 10 skirtingų, įskaitant šviesos terapiją, parafino terapiją, aromaterapijos-muzikos terapiją, plūduriavimo terapiją, darsonvalizaciją ir kita);
Inhaliacijos (deguonies, mineralinė, vaistažolių, bičių pikio);
Gydytojų konsultacijos ir medicininės paslaugos;
Kūno šveitimas ir įvyniojimas;
SPA kūno puoselėjimo terapijos;
SPA veido priežiūros procedūros;
SPA procedūros vyrams.

Tulpės sanatorija - apgyvendinimas

Atvykę į Tulpės sanatoriją pasijusite tarsi ramybės oazėje: gaivus oras, mineralinio vandens šaltiniai, išskirtiniai gamtos vaizdai ir šalia tekantis Nemunas sukuria idealias sąlygas atsipalaidavimui bei leidžia pamiršti kasdienius rūpesčius.

Aukšta kokybe pasižyminčios Tulpės sanatorijos apgyvendinimo paslaugos viešnagei suteikia dar daugiau privalumų. Sanatorijos lankytojai gali apsistoti naujame sanatorijos korpuse „Baltoji Vila“, kuriame įrengti liukso klasės apartamentai, vienviečiai, dviviečiai ir šeimyniniai (iki 5 asmenų) kambariai.

Tulpės sanatorija Birštone yra tinkama poilsiui vienumoje, dviese, su šeima ar draugais. Atpalaiduojančias sveikatingumo atostogas čia gali patirti kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus. Sanatorija teikia paslaugas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Be to, Tulpės sanatorija senjorams be gydomųjų, SPA ir kitų procedūrų siūlo pasinaudoti ir profesionaliomis gydytojų konsultacijomis bei medicininėmis paslaugomis.

Susikurkite atostogas Tulpės sanatorijoje

Laisvalaikio dovanos“ kviečia išbandyti poilsį Tulpės sanatorijoje. Išsirinkite sau tinkamiausią pasiūlymą iš skirtingų paslaugų paketų ir leiskitės į nepamirštamas sveikatinimosi atostogas gamtos apsuptyje. Tulpės sanatorija kainos yra vienos konkurencingiausių rinkoje: pasiūlymų įkainiai varijuoja nuo 30 iki 220 eurų, todėl kiekvienas gali išbandyti viešnagę sanatorijoje pagal individualius poreikius ir galimybes. Taip pat galite įsigyti Tulpės sanatorijos dovanų čekį, kuris pradžiugins artimuosius bet kuria proga.

Jei svarstote, koks paslaugų pasiūlymas jums būtų tinkamiausias, Tulpės sanatorija atsiliepimai, kuriuos rasite po kiekvieno pasiūlymo aprašymu, gali padėti lengviau išsirinkti norimą variantą. Taip pat kilus klausimams kviečiame susisiekti telefonu arba el.paštu.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?