„Tulpės sanatorija“

„Tulpės“ sanatorija

Birštono miesto centre įsikūrusi „Tulpės sanatorija“ , viena pirmųjų sanatorijų Birštone ir yra laikoma kurorto simboliu. Sanatorijoje mėgaukitės gydomosiomis procedūromis purvu ir mineraliniu vandeniu, kurios atliekamos jau nuo 1926 metų. Taip pat galėsite pasirinkti iš daugiau nei 120 sveikatingumo paslaugų: baseino ir pirčių kompleksų, aromaterapija-muzikos terapija, masažus, fizioterapija, plūduriavimo terapija ir t.t. Atvykę į „Tulpės sanatorija“ mėgaukitės gaiviu oru, gamta ir atgaukite jėgas, pailsėkite nuo kasdienės įtampos. Tai puiki proga praleisti laiką su artimu žmogumi, trumpam pabėgti nuo kasdienybės ir atgauti jėgas!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje