skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Shanti“ jogos studija

„Shanti jogos studija“ įsikūrusi Vilniuje atveria duris kiekvienam besidominčiam sveika gyvensena, bandančiam atrasti vidinę ramybę ir susikaupimą savyje. Tai viena iš pirmųjų ir seniausių jogos studijų šalyje. Jauki aplinka, sertifikuoti mokytojai ir meistrai suteiks ne tik žinių apie pačia jogą, bet ir išmokys atsipalaiduoti. Mokymas labiau skirtas vakarietiškos kultūros žmonėms. Jogą galima įvardinti kaip gyvenimo būdą, nes svarbu ne tik atlikti tam tikrus pratimus, bet ir tinkamai maitintis, teigiamai mąstyti. Fiziniai, kvėpavimo pratimai, atsipalaidavimas, pozityvus mąstymas, meditacija- visai tai yra jogos užsiėmimo dalis. „Shanti jogos studija“ suteikia galimybę ne tik praleisti laisvalaikį, bet ir daugiau sužinoti apie save, savo kūną ir taip gerinant savijautą. Kartodami seansus galėsite jau greitu metu pajusti Jūsų norimus pokyčius. Leiskite sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti akimirka!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?