Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Saugaus vairavimo mokykla“

„Saugaus vairavimo mokykla“- tai vieta, kurioje kiekvienas gali patobulinti savo vairavimo įgūdžius ir smagiai praleisti laiką. Čia vyksta daug linksmų pramogų- ekstremalus vairavimas, easy drift, važiavimas formule, aklas vairavimas ir daug kitų. Roko Markevičiaus Saugaus vairavimo mokykloje laukiami visi, tiek turintys patirties lenktynininkai, tiek pradedantieji. Pramogos „EasyDrift“ metu yra naudojamas šoninio slydimo suvaldymo treniruoklis. Šoninio slydimo metu reikia išvystyti tam tikrą greitį, o automobiliui pradėjus slysti stengtis jį suvaldyti. Saugumą užtikrins ir dalins patarimus šalia sėdintis instruktorius. Ekstremalaus vairavimo metu sužinosite, kaip suvaldyti automobilį ekstremalių situacijų metu, o tai užtikrins saugesnį važiavimą ateityje. O tikriems lenktynių fanams turime nerealų pasiūlymą- pasivažinėjimą formule! Lengva konstrukcija ir aerodinaminės savybės leis pasijusti tikru lenktynininku, o adrenalinas užvaldys visą kūną. Bolidą pilotuos ilgametis automobilių lenktynininkas Rokas Markevičius. Metas patirti nuotykius „Saugaus vairavimo mokykloje“ jau dabar!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?