Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

„EasyDrift“ kursai

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

„EasyDrift“ kursai

Trakai
1 asm.

49 € 79 € -38%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
49 € -38%
79 €

„EasyDrift“ kursai

Pajuskite ekstremalų malonumą!

Kas yra „EasyDrift“?

„EasyDrift“ – visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti sistema, priverčianti net priekiu varomo automobilio galinius ratus slysti ne ką prasčiau nei specialiai ruošto drifto automobilio. Automobilis, ant kurio padangų sumontuojama „EasyDrift“ sistema, labai lengvai slysta, nesvarbu, kokia kelio danga važiuoja. Net ir važiuojant nedideliu greičiu, susidaro įspūdis, jog važiuotum itin slidžiu ledu su vasarinėmis padangomis.

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame Jus patirti ekstremalių vairavimo pojūčių su „EasyDrift“! Jūsų laukia specialiai pagal „EasyDrift“ sistemą paruoštas automobilis, už kurio vairo sėdėdami mokysitės įvaldyti šoninio automobilio slydimo techniką. Kursų metu turėsite penkias vairavimo sesijas, instruktoriui sėdint šalia ir realiu laiku duodant nurodymus. Per pertraukas tarp vairavimo su instruktoriumi aptarsite klaidas ir gausite patarimų. Be to, šie kursai suteiks naudingos patirties ir kasdieniame gyvenime - jų metu išmoksite saugiai vairuoti sudėtingomis situacijomis, suvaldyti automobilį slidžiame kelyje. Pamokos pabaigoje atsisėsite į šturmano vietą, o drifto instruktorius Jums parodys maksimalias drifto galimybes!
Atsargiai - ši pramoga yra labai azartiška, tad dovanos gavėjas gali netyčia „pagauti kablį“! 


Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • „EasyDrift“ automobilio vairavimas (20 min. vairavimas su pertraukomis);
  • „EasyDrift“ taksi (2 min. šturmano vietoje, vairuojant instruktoriui).


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam vairavimo pramogų fanui, norinčiam išmokti suvaldyti šoninio slydimo techniką su „EasyDrift“.

Patirkite drifto revoliuciją!


Apie dovaną

Vieta

Trakai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga.

Trukmė

20 min. vairavimo + 2 min. pasivažinėjimo vairuojant instruktoriui.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi visus metus. Pramoga neteikiama, jei yra sniego.

Kita informacija

Važiavimai vyksta iš anksto numatytomis datomis.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (3)

Vaidilė

Easydrift - tai neįkainoma patirtis ir pramoga. Atsidūrus slidžiame kelyje ir pavojingoje situacijoje, vėlu galvoti, ką daryti ir į kurią pusę sukt vairą, kai su EasyDrift gali išbandyti ir pajausti, kas veikia ar neveikia. O pats jausmas, kaip karuselėj, tik šią valdai pats!

Linas

Per 5 minutes išmokau valdyti šonu slystanti automobilį, pojūčiai nepakartojami ir labai užkrečiantys. Mokymuisi ribų nėra ir norisi šlifuoti įgūdžius visą dieną, o su “Easy Drift” panašu, kad tai tampa ir įmanoma, ir prieinama kiekvienam vairuotojui. Tai revoliucija, kuri dar labiau išpopuliarins driftą, paruoš mūsų vairuotojus ekstremalioms sąlygoms, nes tai labai panašu į slydimą posūkyje ant ledo su vasarinėmis padangomis.

Edvinas

Labai įtraukiantis užsiėmimas. Iš pradžių šiek tiek nedrąsu ir smalsu. Vis kyla klausimas "ar pavyks?", ir pavyksta, ir norisi dar. Labai naudinga patirtis norintiems pajusti, kas yra automobilio slydimas šonu ir neįkainojami įgūdžiai, kurie padeda saugiai jaustis kelyje, kiekvieną dieną.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje