skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „Medininkai“

Dar 1975 metais įsikūręs restoranas „Medininkai“ gyvuoja iki pat šios dienos. Jo interjere vis dar galima matyti autentiškus gotikinius skliautus, taip pat čia pajausite aristokratiškų namų dvasią. Restoranas nuo seno pagarsėjęs savo europietiškos bei lietuviškos virtuvės patiekalais, kurių siūlo paragauti ir jums. Restorano erdvė suskirstyta į tris sales ir vasaros kiemelį. Kiekviena salė su savitomis spalvomis ir nuotaika.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?