skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Plytinės kartodromas

„Plytinės kartodromas“- tai seniausias atviras kartodromas Vilniaus mieste. Čia atrasite atnaujintą, visus kartingo sporto lenktynių reikalavimus atitinkančią, trasą. Taip pat yra įrengtas papildomas apšvietimas, kad galėtumėte važiuoti ir tamsiu paros metu. Ilgametę patirtį turintis kartodromas garanduota kokybiškas ir adrenalino kupinas pramogas. Čia yra organizuojamos varžybos ir vyksta smagūs renginiai. Tai puiki pramoga bet kokiai progai, o lenktynių entuziastams linksma galimybė patobulinti vairavimo įgūdžius. Beveik 700 metrų besitęsiančia vingiuota trasa prasilėkti bus smagu tiek suaugusiems, tiek vaikams. Gera žinia ta, kad yra ir vasaros, ir žiemos trasos. Linksmų akimirkų ir didelio kiekio emocijų kupinas pasivažinėjimas laukia visų „Plytinės kartodrome“.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?