skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Grožio salonas „Grožio perlai“

Kaune įsikūręs Grožio salonas „Grožio perlai“ kiekvieną klientą lepina išskirtiniu dėmesiu. Profesionalūs meistrai apglėbs jus rūpesčiu ir palepins ramybe masažo oazėje. Palepinkite odą įvairiomis kūno ir veido procedūromis, leiskite, kad specialistai pasirūpintų jūsų rankų ir kojų oda. Kirpimo meistrai atsižvelgdami į jūsų norus atskleis jus iš naujo. Grožio salone „Grožio perlai“ atliekamos plaukų procedūros: kirpimai, dažymai, plaukų apimtį didinančios procedūros, veido priežiūra: skaistumo suteikiančios procedūros, masažai, veido terapijos, nagų priežiūra: manikiūras, pedikiūras, nagų lakavimai ir kūno priežiūra: atpalaiduojantys masažai, šveitimai, kūno įvyniojimai, SPA terapijos.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?