Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šaudykla „Ekskomisarų biuras“

Šaudykla „Ekskomisarų biuras“ yra įsikūrusi Vilniuje, Žemaitės gatvėje. Čia išbandyti šaudymą gali tiek pradedantys, tiek pažengę šauliai. Uždaroje šaudykloje „Ekskomisarų biuras“ galite išbandyti pramoginį šaudymą, kurio metu profesionalūs istruktoriai suteiks visą reikalingą informaciją bei patarimus ir padės teisingai laikyti ginklą, nusitaikyti ir pataikyti į taikinį. Taip pat, švenčiant mergvakarį ar bernvakarį šaudykloje sudaromos specialios programos, kurios leidžia šventę paversti dar įdomesne patirtimi. „Ekskomisarų biuras“ šaudykloje dirba tik profesionalūs instruktoriai, tad taip pat čia yra atliekami mokymai ir kursai šauliams.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?