skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„BAA Training“

„BAA Training“- tai aviacinių mokymų centras esantis Vilniuje. Kiekvienas skrydžių mėgėjas, turintis svajonę pamėginti pilotuoti lėktuvą, gali tą padaryti čia. Profesionalų komanda aprodys aviacijos Akademiją, supažindins su lėktuvo pilotavimo ypatybėmis ir leis pasijusti tikru pilotu valdant realaus skrydžio simuliatorių. Pasijusite lyg sėdėtumėte tikroje BOEING 737 lėktuvo kabinoje! Galėsite imituoti dienos ir nakties metą, pasirinkti norimą oro uostą ir pajusti pakilimus ir nusileidimus, lyg tai vyktų pakilus į didelį aukštį nardant per debesis. Įspūdžiai bus dar tikroviškesni ir neužmirštami specialiai sudarytų ekstremalių sąlygų metu. Turbulencijos, šoninio vėjo ar rūko metu adrenalino kiekis užplūs kūną iki aukščiausio lygio. O emocijas ir akimirkas galėsite įamžinti piloto kabinoje pasidarę asmenukę. Metas nuotykiams ir nepakartojamoms patirtims su „BAA Training“!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?