skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Schulte Cue Sports

Išbandykite pulo arba snukerio žaidimą! Biliardo pamoka – linksma, iššūkių kelianti pramoga, kuri gali būti puiki dovana biliardą mylinčiai antrai pusei, staigmena tėčiui ar draugui gimtadienio proga. Pamokų metu žinių ir įgūdžių įgyti padeda Lietuvos snukerio čempionas bei sertifikuotas tarptautinės klasės biliardo treneris Vilius Schulte-Ebbert. Biliardo žaidimas - smagus laiko praleidimas vienam ar draugų kompanijai!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?