skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranų grupė „Miesto sodas“

Restoranas „Miesto sodas“ įsikūręs pačioje Kauno miesto širdyje - Laisvės alėjoje. Čia organizuojami įvairūs renginiai, vyksta protmūšiai, o restorano svečiai nuolat džiuginami gardžiais patiekalais, kurie ruošiami su meile ir rūpesčiu. Karštieji patiekalai, itin didelis užkandžių meniu ir smaližių džiaugsmui - konditeriniai šedevrai. Čia galite atvykti tiek romantiškai vakarienei, tiek vėlyviesiems pusryčiams - „brunch'ui“. O jei ieškote gurmaniškų atradimų ir šelionių virtuvėje - užsukite į „Gastro Siena“, čia vygdomi įvairūs renginiai, degustacijos, maisto gaminimo pamokos, kulinariniai renginiai ir degustacinės vakarienės. Gurmaniškos šventės čia vyksta nuolat - užsukite ir pasimėgaukite gardžiais atradimais.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?