Resto-Baras „Chill Edition"

Šiuolaikiška ir nepriklausoma dvasia pulsuojantis resto-baras „Chill Edition“ kviečia pasinerti į žaismingų skonių ir nostalgiškų potyrių sūkurį. „Chill Edition“ unikalumas slypi ne tik gardžiuose patiekaluose – tai puiki vieta atotrūkiui nuo rutinos, mėgstamos sporto komandos rungtynių stebėjimui, stalo futbolo bei „x-box‘o sumetimui“ su draugais arba susirungimui protmūšio kovose.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje