skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Poilsio kompleksas „Nakcižibis“

Natūralios gamtos apsuptyje įsikūręs poilsio kompleksas „Nakcižibis“ - puiki vieta ieškantiems poilsio, ramybės ir laiko su mylimu žmogumi. Kompleksas įsikūręs ežeringoje Dzūkijos teritorijoje prie Lavyso ežero, o visą teritoriją supa miškai ir ramybė. Ši vieta skirta tiems, kurie nori pabėgti nuo rutinos ir kasdienybės, atsipūsti gamtos oazėje, kurioje susipina laukinė nepaliesta gamta ir modernūs nameliai patogiam poilsiui. Komplekse rasite 9 pastatus: VIP apartamentai, komfortiški poilsio nameliai, pirties namelis, restoranas ir erdvės konferencijoms. Ieškantiems pramogų vasaros laikotarpiu, čia rasite baidarių nuomą. Su baidarėmis galėsite išmėginti tiek ramius tiek ekstremalesnius pasiplaukiojimus baidarių pramogas mėgstančių tarpe gerai žinomose upėse: Ūla, Merkiu bei Šalčia. Laukiame jūsų poilsio komplekse „Nakcižibis“.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?