Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Masažo salonas „KLIP“

Šiauliuose įsikūręs masažo salonas „KLIP“ - maloni oazė jūsų poilsiui ir atsipalaidavimui. Profesionalūs masažo meistrai, jauki aplinka ir tik profesionali kosmetika jūsų grožio poilsiui. Savo darbą mylintys meistrai, puikus poilsis ir laikas, skirtas būtent tau, tai masažo salonas „KLIP“. Čia atliekami aromaterapiniai masažai, kurie leis visiškai atsipalaiduoti, masažų kompleksai, kurie po sunkios dienos suteiks jėgų, pikantiškos šokoladinės procedūros, kurios leis pasimėgauti itin glotnia oda, masažai vyrams, kurie puikiai atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir net keturių rankų masažai, kurie atpalaiduoja iki pirštų galiukų. Atsipalaiduokite, pasimėgaukite poilsiu ir jauskitės it naujai gimę masažo salone „KLIP“.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?