Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Aromaterapinis viso kūno masažas

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Aromaterapinis viso kūno masažas

Šiauliai
1 asm.

35 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
35 €

Aromaterapinio masažo metu kvapieji aliejai, persmelkę odą ir prasiskverbę pro epidermį, ima stimuliuoti sudėtingą limfos apytakos sistemą ir, patekę į kraujotaką, pamažu gerina mūsų pavargusios sąmonės būseną. Aromaterapija – gydomasis menas - nuo senovės Egipto ir Romos laikų buvo laikomas medicininės praktikos dalimi dėl gydomojo poveikio organizmui. Kvapai gydo kūną, protą ir sielą, pagerina nuotaiką ir malšina stresą. Įkvepiant mūsų smegenų neurodavikliai skatina biocheminių medžiagų, veikiančių emocijas, išsiskyrimą.


Apie dovaną

Vieta

Šiauliai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 val. 30 min.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (3)

Vilma

Masazas buvo tiesiog nuostabus :)

Laima

Kvietimą į masažą gavau prieš gerą mėnesį. Nors ir sužavėjo kvietimas, suradau milijoną priežasčių tai pamiršti.Bet kai mane žiema įspraudė į šaltį ir tamsą, o darbiniai stresai bandė mane palaužti, prisiminiau kvietimą. Esu intensyviai dirbantis žmogus, kasdien bendrauju su įvairiais žmonėmis, gerų ir blogų emocijų darbe užtenka. Atgavau jėgas ir geru emociju doze. Nuostabu!

Daiva

Išėjusi po masažo, prisiminiau vienos masažuotojos mintis: „ Ir vieno seanso pakanka pusiausvyrai atgauti, o turėdamas teigiamą energijos užtaisą , žmogus pats kurį laiką sugeba susidoroti su visomis negandomis“. Rekomenduoju Jums visiems šią procedūrą: ir nuotaiką pakels, ir atsipalaiduosite ir pabūsite vieni, kas šiandien – prabanga.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje