skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Pociūnų aerodromas“

„Pociūnų aerodromas“ kviečia visus skrydžių mėgėjus ištroškusius nuotykių patirti neįkainojamus įspūdžius. Ši organizacija gyvuoja jau labai seniai, o ją galima rasti Prienų rajone. Kauno Apskrities Aviacijos Sklandymo Klubas (KAASK) yra didžiausias aviacijos sporto klubas Baltijos šalyse. Čia vyksta daug smagių pramogų: mokomasis apžvalginis skrydis sklandytuvu, mokomasis pramoginis skrydis sklandytuvu bei apžvalginis skrydis lėktuvu. Sklandymas- nuostabus laisvalaikio praleidimo būdas, kylant aukštyn ir neriant padange. Pramogų metu galima ne tik būti paskraidintam, bet ir sužinoti sklandymo principus bei išmėginti valdyti sklandytuvą patiems. Nuostabūs vaizdai ir smagi nauja patirtis laukia visų „Pociūnų aerodrome“.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?