Pramoginis skrydis sklandytuvu virš Nemuno kilpų regioninio parko

0.0 1 Atsiliepimai

Pramoginis skrydis sklandytuvu virš Nemuno kilpų regioninio parko


Pociūnų aerodromas
1 asm.
3 metų galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Nemokamas keitimas (išskyrus dovanų rinkinius)

120,00 €

120,00 €

Apie:

Pajuskite sklandymo malonumą!


Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Tikras skrydis sklandytuvu – tai didesnės trukmės skrydis sklandytuvu, kuris bus vykdomas 201-B „Marriane“ mokomuoju-sportiniu dviviečiu sklandytuvu, kurį pilotuos licencijuotas, patyręs pilotas. Sklandytuvą į orą pakels lėktuvas, o pasiekus 900 metrų aukštį, pilotas atkabins sklandytuvą nuo lėktuvo. Iškart po atsikabinimo girdėsis tik vėjo švilpimas ir greitis be jokio motoro! Ne tik padarysite įsimintinų viražų, tačiau turėsite pakankamai laiko padaryti kelioms įsimintinoms fotografijoms ar nufilmuoti visą skrydį, mėgautis gražiais Nemuno kilpų regioninio parko vaizdais iš paukščio skrydžio. Pilnai pajusite tikrąjį laisvąjį skrydį, bei patirsite nepakartojamas emocijas visu kūnu! 

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apžvalginis skrydis sklandytuvu virš Pociūnų.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas tiems, kurie nebijo aukščio ir nori patirti laisvės pojūtį. 


Padovanokite jaudinantį nuotykį danguje sau ar savo šeimai!


Apie dovaną

Vieta

Pociūnų aerodromas

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Prieš atvykstant į aerodromą būtina susisiekti telefonu ir pasitikslinti, ar bus galimybė kilti jūsų numatytu metu. Nerekomenduojame skristi nėščioms moterims, asmenims sergantiems širdies ligomis ar epilepsija. Asmenys apsvaigę nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų medikamentų skraidinami nebus. Jeigu skrydžio metu pasijusite blogai ar nuspręsite, jog pamatėte ir patyrėte pakankamai, visada, pranešę pilotui, galite skrydį užbaigti anksčiau. Mažiausias keleivio amžius – nuo 14 metų.


Vieta žemėlapyje


Rekomenduojamos pramogos organizatorius

„Kauno sklandymo klubas, Pociūnai“

Peržiūrėkite visus šio organizatoriaus pasiūlymus

Žiūrėti visus pasiūlymus

0.0 1 Atsiliepimai

Kiti daugiafunkcio čekio pasiūlymai

Peržiūrėti daugiafunkcio dovanų čekio pasiūlymus
Dovanos privalumai

Tai daugiafunkcis dovanų kuponas, kurį galite panaudoti šiai pramogai arba išsirinkti bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo už tokią pačią arba mažesnę vertę. Dovanų kuponą galima pakeisti į kitą dovanų kuponą visu jo galiojimo laikotarpiu.


D.U.K.

Kaip atrodo mūsų dovanos?
Mūsų dovanų pavyzdžius rasite Kaip atrodo mūsų dovanos >
Kaip užsakyti mūsų dovaną?
Prie išsirinktos dovanos paspauskite „Į krepšelį“,Prekių krepšelyje spauskite „Toliau“ ir užpildykite užsakymo formą.

Dovana Jums bus pristatyta pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

Padarę užsakymą, dovaną galite atsiimti ir patys Laisvalaikio Dovanų parduotuvėse. Kontaktai >

Kaip galiu dovaną gauti tuoj pat?
Tuomet pasirinkite eDovana, kuri atsiunčiama el. paštu per 1 minutę!
Tai LaisvalaikioDovanos.lt dovanų kuponas PDF formatu, persiunčiamas el. paštu 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Ją galėsite atspausdinti ir iš karto dovanoti.

Užsakymo formoje pasirinkite pristatymo būdą “eDovana” bei atsiskaitykite elektronine bankininkyste. O mes išsiųsime į Jūsų el. paštą eDovaną!

Per kiek laiko pristatomos dovanos?
eDovana - atsiunčiama el. paštu per 1 minutę. eDovana į el. paštą atkeliauja iš karto padarius užsakymą (I-VII 0-24 val.).

Atsiėmimas LaisvalaikioDovanos.lt parduotuvėse - paruošiama per 1-2 minutes. Kontaktai >

Kurjeris - 2-5 darbo dienos, dovanos pristatomos I-V 8-22 val.

Atsiėmimas OMNIVA paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

Atsiėmimas DPD paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

ZITICITY kurjeris - tik Vilniuje arba Kaune. Atiluks užsakymą darbo dienomis iki 13 val, siunta bus pristatyta vakare, iki 22 val., užsakius vakarais ar savaitgaliais per 1-2 darbo dienas. 

Lietuvos pašto siunta - pristatymas užtrunka iki 5 darbo dienų. Dovanos Jus pasieks I-VI 8-17 val.

Daugiau apie dovanų pristatymo būdus čia >

Kokie yra atsiskaitymo būdai?
Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, SEB, Luminor Nordea, Luminor DnB, Šiaulių banko, Medicinos banko, Citadelės elektroninės bankininkystės paslaugomis, pavedimu iš bet kurio banko, PayPal, PaySera, grynaisiais pinigais.
Kiek laiko galioja dovanų kuponas?

Nuo 2020 liepos 13 dienos visi „Laisvalaikio Dovanų“ čekiai galioja 3 metus nuo įsigijimo datos. 

Dovanų kuponai, įsigyti panaudojus dovanų čekį (čekiu padengus dalį arba visą pramogos sumą), galioja tiek, kiek galiojo panaudotas dovanų čekis. Pirmuosius 12 mėnesių kluponas galioja įprastai, likusius 24 mėnesius kuponas tampa tos pačios vertės dovanų čekiu, kurį galima išnaudoti pasirinktai pramogai.

Sezoninių pramogų kuponai, kurių teikimo sezoniškumą lemia metų laikai ir klimatinės sąlygos, galioja vieną sezoną.

Akcijinių pasiūlymų dovanų kuponai, jei prie pasiūlymo nurodytas trumpesnis galiojimo laikas, gali galioti trumpiau nei 3 metus.

Kaip panaudoti dovanų čekį?
1. Išsirinkite Jums labiausiai patikusią dovaną/as. Prie kiekvienos dovanos paspauskite „Į krepšelį”.

2. Prekių krepšelyje įveskite Dovanos kodą ir paspauskite „Tikrinti”. Jei pasirinktos dovanos/ų vertė viršys čekio vertę, skirtumą galėsite primokėti pasirinktu būdu kitame užsakymo žingsnyje. Spauskite „Toliau”.

3. Užpildykite užsakymo formą, jei reikia, pasirinkite apmokėjimo būdą. Spauskite „Pirkti”. Jūsų pasirinktu būdu pristatysime pramogos kuponą/us, kuriuos gavę galėsite suderinti Jūsų atvykimo laiką. Vykdami pramogauti, paimkite gautus kuponus.

4. Dovanų čekį galima panaudoti vieną kartą. Neišnaudojus visos čekio sumos, skirtumas nėra grąžinamas.

Kaip atlikti rezervaciją išsirinktai pramogai?
Pramogos organizatoriaus kontaktai pateikiami dovanų kupone. Tad kai įsigysite kuponą, pasiskambinsite nurodytu telefono numeriu bei atliksite rezervaciją.
Ar dovanų kupone nurodoma dovanos kaina?
Dovanos kaina kupone nėra nurodyta.

Jei perkate konkrečios vertės dovanų čekį (pvz. 20 € ir pan.), dovanų čekio vertė ant kupono bus nurodyta.

Klientų atsiliepimai

Lukas

Skrydis istiesu labai patiko, tos kelios minutes virs zemes buvo super. Skrydis sklandytuvu tai kaip romantika palyginus su lektuvu turinciu varikli, nes pakilus i ora girdi tik vejo svilpima ir daugiau nieko, na dar piloto komentarus :D TIkrai puiki dovana :)

 

Jūratė

Skristi sklandytuvu buvo mano paauglystės svajonė. Matyt, apie tai kažkada pasakojau savo sūnui. Tiesą pasakius, aš apie šią svajonę jau seniai pamiršau... O štai jis savo vestuvių dieną su savo išrinktąja palinkėjo, kad visos mano svajonės išssipildytų, net jei jos iš vaikystės. Patyriau nuostabias minutes.

Artūras

Paasinaudojas jusu siuloma dovana tikrai likau labai maloniai nustebintas, juk ir sis skrydis man buvo pirmas. Ispudziai nerealus,planuoju pakartoti ir kitais metais. Zinoma, kas nebijo aukscio, linkiu kiekvienam isbandyti sklandyma, liksite auforijoj:)

Dainius

Paslauga/dovana ypač patiko ... adrenalino visas tas 3 skrydžio minutes buvo pilnos kelnės :) O pasaulis mažas, ir senų pažįstamų aerouoste atsirado, tad dabar skraidysim pigiau ir ilgiau, ir daugiau... gal :))) Linkėjimai ir Jums - geras geros dovanos pasirinkimas :)

Dainius

Dovana nereali, fantastiška, nepakartojama.... Tokias dovanas prisiminsi visą gyvenimą:) Dėkoju:)

Jūs peržiūrėjote 57

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje