Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Italų restoranas „Fiorentino“

Itališkas restoranas „Fiorentino“ yra įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Čia galima atrasti visame pasaulyje populiarių Toskanos patiekalų ir vynų asortimentą. Alumnato kiemelyje laukiami visi norintys išmėginti itališką virtuvę, pasimėgauti jos skonių ir kvapų aromatais. Tikri gurmanai bus sužavėti ypatinga vynų kolekcija atkeliavusia iš pačios Toskanos. Būtent Toskanoje gimė prestižiniai vynai, tokie kaip- Chianti, Bolgheri, Scansano ir kiti. Puiki proga nors trumpam nusikelti į Italiją ir tapti jos kultūros dalimi, degustuojant skanius vynus ir gardų maistą. Stilingas ir jaukus „Fiorentino” restoranas taip pat organizuoja įvairius renginius: vestuves, gimtadienio pobūvius ar įmonių šventes, banketus. Pats metas smagiai praleisti laiką bei pasinerti į itališko maisto pasaulį!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?