skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Dialogas tamsoje™“

Kasdieniniame gyvenime regėjimas sudaro didžiausią dalį visos smegenų gaunamos informacijos. Tačiau atsidūrus tamsoje, kuomet negalime nieko matyti, sustiprėja kiti mūsų pojūčiai. „Dialogas tamsoje“ kviečia sustiprinti pojūčius. Atrasite gebėjimą tvarkytis su trikdančiomis situacijomis. „Dialogas tamsoje“ išstumia Jus iš komforto zonos ir orientuojasi į pasaulį be vaizdų. Šioje kelionėje Jums padės aklieji vedliai, kurie yra šios aplinkos valdytojai, todėl lankytojams suteikia saugumo jausmą. Vieną įdomiausių, gyvenimą keičiančių patirčių Jums siūlo „Dialogas tamsoje“.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?