skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Desertinė „LIU“

Desertinė „Liu“ - įsikūrusi Vilniuje, Užupyje. Šilti pokalbiai su artimu žmogumi, jauki atmosfera, skanūs desertai, sugrąžinantys į vaikystę. Tuo galite mėgautis „Liu“ desertinėje. Puiki proga paplepėti su šeimos nariu, artimu draugu ar mylimu žmogumi. Desertinėje galite rinktis iš daugybės desertų: tortų, keksiukų, pyragaičių, mini desertų ir t.t. Kavos ar arbatos puodelis, artimas žmogus ir skanus desertas, tai puikios popietės receptas.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Pridėta į krepšelį