skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Čiop Čiop kulinarijos loftas

Mėgstate stovinuoti prie puodų? O gal eksperimentuoti su maistu? Tada Jūs tikrai turite išbandyti „Čiop Čiop kulinarijos loftą“. Čiop Čiop - pirmasis didžiausias kulinarijos studijų tinklas Baltijos šalyse, siūlantis kulinarines pramogas ir netikėtus vakarėlių sprendimus. Šiuose kursuose galėsite pasirinkti į kurią pasaulio virtuvę norite nukeliauti bei sužinoti tos šalies tradicinius patiekalus. Turėsite galimybę pagilinti turimas žinias, pagerinti maisto gaminimo įgūdžius bei atrasti naujus skonius. Pasigaminę mėgausitės trijų patiekalų vakariene, su pasirinktu gėrimu. Kursų metu Jūsų lauks profesionalūs virtuvės šefai ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš kitų šalių, kurie pasidalins savo patirtimi ir žiniomis. Laikas tikrai neprailgs,o iš kursų išsinešite daug žinių ir naujų patirčių.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?