skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Bistrampolio dvaras

Netoli Panevėžio, nuostabios gamtos apsuptyje įsikūręs Bistrampolio dvaras puiki vieta maloniam poilsiui ir pramogoms. Gamta, ramybė ir istoriniai dvaro pastatai pasakoja praeities istoriją į kurią kviečia įsijausti ir jus. Restauruotas, XIX amžių menantis dvaras - puiki vieta atsipūsti nuo kasdienybės ir pasimėgauti maloniu poilsiu. Viešbutyje yra įrengta 12 kambarių, taip pat pasilepinti gurmaniška vakariene ar sočiais pusryčiais galėsite dvaro restorane. Kaip dvaras be pramogų? Bistrampolio dvare rasite gausybę dvariškų pramogų: jodinėjimas žirgais, žvejyba, degustacijos, ekskursijos, SPA pramogos (sūkurinė vonia, pirtis, masažai) ir net gi grakščiųjų danielių maitinimas.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?