Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vyno klubas

Vyno kultūrą ugdantis „Vyno klubas“ vyno pasaulį kuria jau nuo 2003 metų. Čia susirenka visi vyno žinovai ir tie, kurie nori apie vyno istoriją sužinoti daugiau. Čia nuolat organizuojamos vyno degustacijos, kursai, renginiai ir paskaitos, kurias veda ilgametę patirtį vyno kultūroje sukaupę specialistai. Degustacijų metu ne tik sužinoma apie vyno pasaulį, kultūrą, bet ir kaip atpažinti vynuogių rūšis ir nepasimesti tarp gausybės vyno rūšių. Norite sužinoti apie vyną ir jo kultūrą iš šios srities profesionalų? Tuomet pats laikas užsukti į „Vyno klubą“ .
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?