Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbučių tinklas „Tubinas“

Pajūrio viešbučių tinklas „Tubinas“ rūpinasi kiekvieno kliento patogumais, poilsiu ir ramybe. Viešbučių tinklo įkūrėjas Juozas Tubinas nuolat stengiasi, kad atvykę į vieną iš viešbučių tinklo „Tubinas“ viešbutį rastumėte dalelę kūrybiškumo ir meno susipynusio su patogumu ir komfortu. Šiam tinklui priklauso: viešbutis Klaipėdoje „Navalis“, viešbutis Klaipėdoje „Bohema“, viešbutis Palangoje „Smilčių Vilos“ bei viešbutis Palangoje „Prie Parko“. Visi viešbučiai gali pasigirti trijų arba keturių žvaigždučių įvertinimu ir kokybe, tad poilsis šiuose viešbučiuose bus puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienybės. Susitikime pajūryje ir pasimėgaukime poilsiu nuostabios gamtos apsuptyje.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?