skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

UAB „Leidiniai“

UAB „Leidiniai“ - itin platus leidinių prenumeratos pasirinkimas mėgstantiems skaityti. Įkvepiančios šiuolaikinės moterys ir įdomios istorijos žurnale IEVA. Visos Lietuvos aktualijos MOTERS SAVAITĖ leidinyje. Visiems, mėgstantiems suktis virtuvėje puikiai tiks VIRTUVĖ NUO... IKI leidinys. Moterims subalansuoti, bet tinkantys ir vyrams MOTERS SAVAITGALIS ir MOTERS SAVAITGALIO VIRTUVĖ. ŽVEJYS ir ŽUVIS - visiems, kurie negali įsivaizduoti laisvalaikio be meškerės ir rimto laimikio. Tai tik keli leidiniai, kuriuos platina ilgametę patirtį turinti UAB „Leidiniai“ įmonė. Žurnalo prenumerata - puiki dovana, tiems, kurie mėgsta tiek lengvus skaitinius, tiek įdomias istorijas prie kavos ar arbatos puodelio pusryčiaujant, tiek laisvu metu akiratį praplėsti viena kita įdomia istorija.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?