Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

TANKS.LT

Visai šalia Vilniaus įsikūręs nuotykių poligonas TANKS.LT - vieta kur susirenka nuotykių ir aktyvaus laisvalaikio ieškotojai. TANKS.LT organizuoja įvairias šventes, mergvakarius, bernvakarius bei kviečia pramogautojus patiems sėsti ir išbandyti, ką reiškia vairuoti karinė techniką. Galėsite išbandyti ir pasivažinėti su kariniu šarvuočiu FV432, kariniu visureigiu Chevrolet (Blazer) M1008 bei kariniu sunkvežimiu Volvo TGB20. Poligone galite išbandyti ir šaudyklos paslaugas, šratasvydį bei dažasvydį. Nuotykiai, pramogos ir galia, kurią galite pajusti su TANKS.LT!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?