-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šokolado restoranas „CHOCOLATERIE CH“

„CH Chocolaterie“- tai šokolado restoranas įsikūręs Kaune, Rotušės aikštėje. Čia laukiami visi, tiek mažieji smaližiai, tiek tikri šokolado gurmanai. Šokoladas- karališkas saldumynas, be kurio turbūt nei vienas žmogus neįsivaizduoja dienos. Tai gardus ingredientas, atkeliavęs iš Centrinės Amerikos ir paplitęs po visą pasaulį. Restorane Jus pasitiks draugiškas kolektyvas ir padės išsirinkti iš plataus asortimento. Čia pilna rankų darbo šokoladinių saldainių, tortų, aromatinių kavų ir kitų skanėstų. „CH Chocolaterie“ skiria didelį dėmesį kokybiškam šokoladui, kad atitiktų visus aukščiausius standartus. O jaukus interjeras sukuria labai malonią atmosferą. Šokolado fondiu metu išbandysite įvairius šokoladus ir derinius prie jų- nuo apelsino skiltelės iki marcipano gabaliuko. Net nepastebėsite kaip užsimirš visi rūpesčiai ir panirsite į svaiginančių skonių ir šiltų akimirkų pasaką.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?