Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Šiaulių parašiutininkų klubas“

„Šiaulių parašiutininkų klubas“ yra įsikūręs Joniškio rajone ir veikia jau virš 20 metų. Čia vyksta įvairūs šuoliai parašiutu, rengiami parašiutininkų mokymai ir organizuojami apžvalginiai skrydžiai. Klube laukiami visi skrydžių pramogų fanai, norintys pajusti didelę adrenalino dozę ir neužmirštamus įspūdžius. Visų pirma reikės išklausyti instruktažą, vėliau pakilsite į 3 km aukštį ir kartu su instruktoriumi šoksite iš lėktuvo. Pramogos metu Jūsų saugumu pasirūpins profesionalūs parašiutininkai. O kad akimirkos taip greit nepasimirštų jos galės būti įamžintos naudojant vaizdo fiksavimo priemones. Po didžiojo laisvojo kritimo Jums bus įteiktas pirmojo šuolio diplomas. Į „Šiaulių parašiutininkų klubą“ galite atvykti kartu su artimaisiais ir stebėti kitų parašiutininkų šuolius bei pasiėmę užkančius smagiai praleisti laiką drauge. Tai pramoga, kurią vertėtų išbandyti kiekvienam, nes išties smagu bent kartą gyvenime pajusti visiško lengvumo ir laisvės jausmą.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?