Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Rasa Eras - Grožio ir kūno terapijos studija „Švelnios rankos“

Grožio ir kūno terapijos studijoje „Švelnios rankos“ atliekami nugaros, kaklo, pečių, galvos, rankų, kojų, pėdų ir viso kūno masažai. Masažai atliekami grožio ir kūno terapijos meistrės Rasos Eras, kuri ne tik švelniais rankų judesiais suteiks atsipalaidavimą kūnui, tačiau ir numalšins kiekvieno žmogaus emocinę įtampą. Dovanokite sveikatą ir grožio puoselėjimo akimirkas!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?