skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Porsche Driving Experience“

Mėgstančius greitį ir adrenaliną nustebinkite Porsche automobilio vairavimo kursais. „Porsche Driving Experience“ mokymų metu išmoksite ne tik suvaldyti šią galingą transporto priemonę, bet ir būsite pasiruošę įvairiausioms situacijoms kelyje. Tai puiki proga išmėginti Porsche 911 Carrera S automobilį ir pasisemti naudingos patirties iš patyrusio lenktynininko Roberto Kupčiko. Laikas, praleistas vairuojant greitąjį automobilį, bus neįkainojamas. Metas nuotykiams kartu su „Porsche Driving Experience“!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?